Gizlilik Sözleşmesi

4x4.yeditepe.edu.tr bir T.C. Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Sürekli Eğitim Merkezi  projesidir. T.C. Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta, telefon vb.) sizlerden talep etmektedir. T.C. Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece T.C. Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde kullanılmaktadır. T.C. Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi , iletişim formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

4x4.yeditepe.edu.tr, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, T.C. Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi müşterilerine daha özel ve etkin bir deneyim yaşatmak amacıyla T.C. Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

 

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece T.C. Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece T.C. Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi kullanmaktadır. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. T.C. Yeditepe Üniversitesi’den gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

 

T.C. Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz:

Adres    : İnönü Mah. Kayışdağı Cad. 26 Ağustos Yerleşimi Ataşehir/İSTANBUL

Tel          : 0216 578 0000 / 6309

Fax      : 0216 578 0000

E-Posta : 4x4@yeditepe.edu.tr