Gayrimenkul Danışmanlığı

Eğitim Tarihi: 
07.05.2016 - 28.05.2016
Eğitim Gün & Saatleri: 
Cumartesi / 11.00 -14.00
Eğitim Süresi: 
4 Hafta
Ücret: 
900 TL KDV Dahil
Eğitim Kodu: 
MGE0728GD
Eğitim İçeriği: 

Bu programın amacı; Gayrimenkul danışmanlığını, en prestijli ve en yüksek seviyede yapmak isteyenlere basite indirgenmiş bir sistem sunmaktır.

Katılımcılarımız, gayrimenkul ve gayrimenkul danışmanlığı tanımları, gayrimenkul değerleme (rakip pazar analiz raporları hazırlanması), aday arama yöntemleri, pazarlama teknikleri, uzmanlık alanı çalışma şablonu, veri tabanı oluşturma ve etkin kullanma, etki çevresini etkin kullanma, meslekteki saygın duruş ve mesleki etik, yönlendirmeler ve işbirlikleri, gayrimenkul işi bireysel mi, ekip işi mi?, gayrimenkul satışında psikolojik ve sosyolojik etkiler ve iletişim, satış kapama teknikleri,pazarlık yöntemleri, hedef koyma, odaklanma ve planlama, süreklilik, istikrar ve ölçülebilirlik,pozitif düşünme ve pozitif yaklaşım, motivasyonu üst seviyede tutabilme, tapu-sicil işlemlerinde karşılaşılabilecek kavramlar, süreçler, çözümler (ipotek, haciz, veraset vs.)gayrimenkul mevzuatı ve gayrimenkul hukukuna dair temel bilgiler, gayrimenkul fotoğraflama, piyasa takip ve piyasaya göre şekillenme konularında bilgi sahibi olabileceklerdir. Ayrıca program süresince konularında uzman konuklar davet edilecek ve tecrübe sohbetleri düzenlenecektir.

Kayıt için gerekli belgeler

Kayıt İçin Gerekli Belgeler:

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

Peşin Ödemeler için Ödeme Dekontu

Kredi Kartı Ödemeleri için Mail Order Formu

Kayıt Formu

Kayıt İşlemleri:

Programa kayıt olmak için; Kayıt Formu ve Nüfus Cüzdanı Fotokopinizi ödeme yaptığınızı gösteren dekont ya da mail order formunu aşağıda belirtilen adreslere göndermeniz gerekmektedir.

*Yeditepe Üniversitesi öğrenci ve mezunlarına %50, velilerine %25 kayıt indirimi.

* Tüm İstek Okulları öğrenci ve mezunlarına %50, velilerine %25 kayıt indirimi.

İndiriminizin geçerli olması için kayıt esnasında durumunuzu kanıtlayan; Diploma Fotokopisi ya da Öğrenci Belgesi istenecektir.

*Tüm İstek Kart sahiplerine %20 kayıt indirimi.

*Tüm İstek Vakfı bünyesindeki kurum çalışanlarına %25 kayıt indirimi.
*Yeditepe Üniversitesi Kariyer Gelişim Ofisi tarafından sektörel işbirliği yapılan kurum çalışanlarına %25 kayıt indirimi.

Çalıştığınız firmadan imzalı belge göstermeniz istenecektir.

İndirimli ödemelerde 2 taksit yapılmaktadır. İndirimler başka bir indirim ile birleştirilemez ya da devredilemez.

 

Ödeme Seçenekleri;

Kredi Kartı ile Ödeme;

Mail Order formunu eksiksiz doldurup kayıt formu ve nüfus cüzdanı fotokopiniz ile birlikte 4x4@yeditepe.edu.tr  (0216 578 00 00 - 6309) adresine gönderebilirsiniz ya da Üniversitemiz Döner Sermaye Birimi’ nde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Havale ya da EFT ile Ödeme;

T.C. Yeditepe Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi

Garanti Bankası Sahrayıcedit Şubesi

Şube Kodu: 277

Hesap No: 6299285

IBAN: TR92 0006 2000 2770 0006 2992 85 numaralarına eğitim tutarının peşin fiyatını yatırmanız, dekontunu kayıt formu ve nüfus cüzdanı fotokopiniz ile birlikte 4x4@yeditepe.edu.tr  (0216 578 00 00 - 6309) adresine iletmeniz gerekmektedir.

 

Not: Banka Aracılığı ile yapılan ödemelerde açıklama kısmına “Eğitim Kodu” belirtilmelidir.