Tüm Eğitimler

Modern Dünyada Beyin Eğitimi
Eğitim Tarihi:
Modern Dünyada Beyin Eğitimi   Eğitim Dünyasında yaşanan sorunların pek çok bahanesi olsa da bu durum çözüm üretme zorunluluğumuzdan bizi alıkoymaz. Modern dünyanın getirdiği kolaylıkların yanında eğitim hayatına olumsuz etkilerinin çözülmesine yönelik bugün her zamankinden daha çok düşünmek zorundayız.  Eğitim alanında beyin... Detay..

Beynim İş Başında
Eğitim Tarihi: 30.04.2016
Beyin nedir, ne değildir? Bugün için bilinen ve sahip olunabilecek en ileri teknolojik cihazın çok daha üzerinde bir yeteneğe sahip olan beynimizi ne kadar tanıyoruz? Elbette bu tanışıklığımızın arttığı oranda istifade şansımızın arttığını biliyoruz. Bu kapsamda planlanan bu sunum ile iş dünyası profesyonellerine kendi beynini ve yönettiği... Detay..

Tasarım Odaklı Düşünme Atölyesi
Eğitim Tarihi: 07.05.2016
İnovasyon için düşünce biçimlerini ve kurumsal altyapıyı değiştirmek  gerektiği artık tüm iş dünyası tarafından kabullenildi. Son on yılda ürün ve hizmetleri ile fark yaratan IDEO, MIT, Apple, GE, Samsung, Philips, BMW, Mayo Clinic gibi pek çok kuruluş ve marka, inovasyona kapı açan yeni bir düşünce metodolojisini kurumsal... Detay..

Bilimkurgu Felsefesi ve Gelecek Vizyonu Atölyesi
Eğitim Tarihi: 07.05.2016
Düşünen, soran, sorgulayan bir sanat alanı olarak bilimkurgunun gelişip yaygınlaşması, hem entelektüel bireylerin ve hem de ileri toplumların oluşumunda önem arz etmektedir. Aynı zamanda sınırlarımızı zorlayan, araştırmaya iten ve bize “acaba?” dedirten hep bilimkurgu olmuştur. Ciddiyetle üretilmiş her bilimkurgu eseri, adeta bilimin... Detay..