Tüm Eğitimler

Editörlük Atölyesi
Eğitim Tarihi:
Editörlük mesleği ile bilgilerin verileceği bu atölye çalışmasında katılımcılarla sınıf içi uygulamalar yapılacak, bir metne nasıl ve ne kadar müdahale edilmesi gerektiği incelecektir.   •     Yayıncılık sektörü, yayınevlerinin işleyişi •     Editörün bu işleyişteki rolü •   ... Detay..

Kim Korkar Finanstan; Finans Okur Yazarlığı
Eğitim Tarihi: 30.04.2016
Temel Finans: Finansal Piyasalar ve Kurumları, Finansal Sistemin Ekonomik Fonksiyonu, Finansal Ürünler, Ekonomik göstergeler, Konjonktürel Dalgalanmalar, İç Ekonomik Dengeler, Dış Ekonomik Dengeler (Dış Ticaret), Devlet Bütçesi/Borçlanması, Finansal Ürünler, Spekülasyon - Manipülasyon Finansal Tablolar & Mali Analiz: Temel Muhasebe... Detay..

PR Ajansı Çalıştırmanın Püf Noktaları
Eğitim Tarihi: 07.05.2016
Günümüzde büyüklü küçüklü hemen her şirket Bir PR ajansı ile etkin bir biçimde çalışıyor. Özellikle iletişim konusunda çalıştırılan ajansların diğerlerine göre çok daha büyük önemi var: Çünkü şirketin bütün sırları onlara açılıyor, şirketin iletişim gibi çok önemli stratejileri onlarla birlikte çiziliyor. Bir iletişim ajansı seçilirken nelere... Detay..

Gayrimenkul Danışmanlığı
Eğitim Tarihi: 07.05.2016
Bu programın amacı; Gayrimenkul danışmanlığını, en prestijli ve en yüksek seviyede yapmak isteyenlere basite indirgenmiş bir sistem sunmaktır. Katılımcılarımız, gayrimenkul ve gayrimenkul danışmanlığı tanımları, gayrimenkul değerleme (rakip pazar analiz raporları hazırlanması), aday arama yöntemleri, pazarlama teknikleri, uzmanlık alanı çalışma... Detay..

Şirket Hikayeleri; Kurumsal Hikaye Oluşturma Sanatı
Eğitim Tarihi: 07.05.2016
Büyümek, rakiplerine göre avantaj kazanmak, imaj oluşturarak katma değer yaratıp daha fazla kâr etmek isteyen şirketler er ya da geç 'marka' gerçeği ile yüz yüze geliyorlar. Global oyunun aktörü olmak isteyen bir sürü marka var. Bunlardan bazılarının mazisi eskilere dayandığı ve markalarına yatırım yapıldığı için epey bir mesafe almış durumdalar... Detay..

Topluluk Önünde Konuşma ve Etkili Sunum Atölyesi
Eğitim Tarihi: 07.05.2016
Ana fikrin oluşturulması ve destekleyen içerik temini,  Muhtemel direnç noktalarının belirlenmesi,  Verimli ve somut hareket beklentileri Sunum akışının düzenlenmesi Sunumda analitik ve duygusal denge Teknik terimlerin sadeleştirilmesi Sunum formatı ve süresi Temel tasarım ilkeleri Doğru slayt tasarımının... Detay..

Tedarik Zinciri ve Lojistik
Eğitim Tarihi: 14.05.2016
İşletme Yönetiminden Tedarik Zinciri Yönetimine Geçiş; Tedarik zinciri Yapısı, temel kavramlar, zincir türleri, tedarik zinciri süreçleri, tedarik zinciri yönetim modelleri, tedarik zinciri yöneticisinin görevleri ve profili Tedarik Zincirinin Stratejik Yönetimi; Altı olası tedarik zinciri stratejisi ve karşılaştırmalı analizi, ürünlerin yaşam... Detay..

Çeviri ve Lokalizasyon
Eğitim Tarihi: 10.10.2016
Dünyada çeviri ve lokalizasyon sektöründe güncel olarak kullanılan araç ve yöntemlerin sektörün ileri gelen eğitmenleri tarafından uygulamalı olarak anlatılacağı bir eğitim programıdır. Sadece belirli araçları öğreten bir eğitim değil, lokalizasyonun temelleri, kültürler arası iletişimin önemi, çeviride marka, kurumsal kimlik ve iletişim... Detay..